23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu sene yaşanılan korona virüs salgını sebebiyle uzaktan da olsa coşkumuzdan kayıp yaşamadan kutlamaları gün boyunca Saygın ailesi olarak devam ettirdik.

Öncelikle sabah 11.00 'da İnstagram sayfamızdan oluşturulan canlı programımızı uyguladık. Programımızda Okul Müdürleri, Kurucular, Branş Öğretmenleri, Resim yarışmasını kazanan öğrenciler, Ata'mıza yazılan mektup yarışmasını kazanan öğrencilerin konuşmaları ve Okulumuz müzik öğretmeni Barış Beyin Atamızın sevdiği eserleri, velilerimizden ve öğrencilerimizden gelen istek parçaları kendine has üslubu ile klarneti ile seslendirmiştir.

Sonrasında saat 13.00 da MEB resmi yazılı tebliği ile okulumuzda 23 Nisan 100. yıl marşı 15 dakika süre ile açılmış, çevredeki vatandaşlarımızın katılımı ile de uzaktan olsa da dinlenmiştir.İnanılmaz duygu dolu anlar yaşanmıştır.

Daha Sonrasında akşam saat 20.00 da canlı online programda coşkumuzu arttırarak devam edip veli ve öğrencilerimizin de katılımı ile iyi dileklerimizi ve bu özel günü oluşturan Mustafa Kemal Atatürk ve onun izinden gidenlere şükran duygularımızı ileterek geçirdik.

Bu özel zamanda yapılan etkinlikler ve yaşanılan duyguları unutmadan önümüzdeki günlere ümit dolu bakarak ve düşünerek yolumuzu oluşturuyoruz. 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mız Kutlu Olsun.